BEŞİKTAŞ’IN YENİ SPONSORU FLEETCORP

Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nın yeni sponsoru Fleetcorp oldu.

Siyah beyazlı takımdan konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde;

Beşiktaş İntegral Arena’da yapılan törene, Basketbol, Dernekler ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse, Basketbol Genel Direktörümüz Yiğiter Uluğ, Fleetcorp Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı, Fleetcorp Türkiye Ticari Direktörü Ali Kemal Uluer ve Kadın ve Erkek Basketbol Takım oyuncularımız katıldı. Fleetcorp bu anlaşma sonucu Kadın Basketbol Takımımızın ‘Forma Sırt Sponsoru’ oldu.

Hakan Özköse; “Fleetcorp gibi sektörün öncü ve güçlü bir markasıyla gerçekleştirdiğimiz bu sponsorluk anlaşmasının bizler için çok değerli olduğunu belirtmek isterim. Sporun bireysel ve toplumsal gelişime sağladığı katkıya yürekten inanıyorum.Türkiye’nin alanlarında önde gelen markalarının Beşiktaş’la çalışması ve birbirinden farklı spor dallarına değer katmasından dolayı çok mutluyuz. Fleetcorp ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin de her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ'IN YENİ SPONSORU FLEETCORP

Fleetcorp Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı; “Spora ve sporcuya verilen desteğin Türkiye için önemli bir değer yarattığına inanıyoruz. Fleetcorp’un spora vermiş olduğu destek yaklaşık 2 yıl önce Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yapılan sponsorluk anlaşması ile başladı ve bugüne kadar hızla büyüyerek devam etti. Bugün Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı ile de yapmış olduğumuz iş birliğinin uzun soluklu ve başarılarla dolu olacağına inanıyoruz” sözleriyle kulübümüzle yapılan iş birliği neticesinde duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Fleetcorp Türkiye Ticari Direktörü Ali Kemal Uluer ise, “Sosyal sorumluluk bilinciyle ülkemizi her dalda başarılı bir şekilde temsil etmek ve çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak amacıyla spor, eğitim alanlarında spor kulüplerimizi desteklemeli, kadın takımlarımızın başarılarına ortak olmalı, genç sporcularımızın yetişmesine de katkı sağlamalıyız. Dönemsel olarak Beşiktaş Basketbol Okulları ile de çeşitli turnuva ve organizasyonlar gerçekleştirerek, sponsorluğumuzu bu boyutta da büyütmeye gayret ettik. Bugün Beşiktaş Kadın Basketbol takımı ile yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşmamız da bu çerçevede bizler için büyük önem arz ediyor. Başarıya giden yolda, Beşiktaş’ın yanında yer almaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz. Beşiktaş’a Türkiye ve Avrupa’da katıldığı tüm branşlarda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu. “

Sitemizde çıkan tüm haberlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.